محاسبه آنلاین قیمت کابینت

محاسبه آنلاین قیمت کابینت » محاسبه آنلاین متراژ کابینت

امروزه آشپزخانه به یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی تبدیل شده و متخصصین طراحی دکوراسیون همواره سعی می‌کنند بهترین و کاربردی‌ترین چیدمان را برای این بخش از خانه در نظر بگیرند تا علاوه بر استفاده ی بهینه از فضای آشپزخانه، حداکثر کارایی و زیبایی را نیز تامین کنند. اما هزینه تمام شده همواره جزو دغدغه های اصلی مردم است بطوریکه بسیاری از مشتریان تمایل دارند که از نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه توسط یک شرکت طراحی کابینت اطلاع پیدا کنند تا براحتی بتوانند قیمت تمام شده کابینت را برآورد نموده و بهترین گزینه را انتخاب نمایند. در این پیج بصورت کاملاً اصولی و ساده به آموزش محاسبه قیمت کابینت خواهیم پرداخت. مهم ترین پیش نیاز اینکار آشنایی با قسمت های مختلف کابینت است چرا که بخش های مختلف کابینت قیمت های متفاوتی دارند و شناخت آنها می تواند در تخمین قیمت تمام شده کابینت به شما کمک نماید. اگر بدنبال نرم افزار خاصی در این زمینه هستید و یا تمایل دارید با استفاده از ابزار های محاسبه آنلاین قیمت کابینت این کار را انجام دهید این پیج را تا پایان مطالعه بفرمایید.

مراحل برداشت اندازه کابینت آشپزخانه

 • پلان و نقشه کف آشپزخانه را تهیه کنید.
 • مشخص کردن جنس کابینت مورد نظر جهت نصب ؛ مثلا در نصب کابینت‌ آشپزخانه تمام چوب کلاسیک ، فضاهایی برای ستون‌ها و تزئینات در نظر گرفته می‌شود که باید این امر را لحاظ کنید.
 • مشخص کردن محل تاسیسات و لوله‌های آب، فاضلاب، گاز ، هود و…
 • مشخص کردن دستگاه هایی که نیاز است در آشپزخانه نصب شوند ؛ مانند فر، ماکروفر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، دستگاه تصفیه آب و . ..
 • مشخص کردن محدودیت‌های فضا در آشپزخانه مانند ارتفاع سقف یا محل ستون ها و …
 • درنظر گرفتن نیاز و سلیقه مشتری ؛ به عنوان مثال نیاز به ویترین، نیاز به نصب جزیره یا 

آیا می‌توانیم به تنهایی اندازه گیری کابینت را انجام دهیم؟

با توجه به نکات بسیار زیادی که در اندازه گیری کابینت بایستی مورد توجه قرار گیرد، توصیه می‌شود اندازه گیری کابینت را به فردی متخصص واگذار کنید اما گاهی لازم است که حدود اندازه کابینت خود را بدانید تا هم در هنگام تماس با یک شرکت طراحی کابینت اطلاعات لازم را ارائه کنید و هم در صورت مواجهه با افراد سودجو  سرتان کلاه نرود!. به همین منظور در ادامه تمامی مراحل و نکات اندازه گیری کابینت را به صورت گام به گام مرور می‌کنیم تا با قواعد و اصول کلی این امر آشنا شوید.

 1. بهتر است برای رسم دقیق‌تر و اطمینان از انجام مناسب اندازه گیری کابینت ، از یک کاغذ شطرنجی برای رسم پلان کلی استفاده کنید.
 2. رسم را با مداد انجام دهید تا امکان تغییرات کلی و جزیی فراهم باشد.
 3. با توجه به این که اندازه گیری کابینت یکی از مهمترین بخش‌های این کار است ، سعی کنید این فرایند را با دقت و حوصله انجام دهید. به یاد داشته باشید که دقت در طراحی ، از دوباره کاری‌ها و مشکلات نصب ، پیش گیری خواهید کرد.
 4. نقشه ی کف آشپزخانه را رسم کنید
 5. اندازه‌های دقیق کف آشپزخانه را به طور دقیق با متر ، اندازه گیری کرده و آن را بر روی کاغذ شطرنجی رسم کنید.
 6. مکان‌های دقیق درب ها، پنجره ها، کلید و پریزها، لوله کشی‌های آب، گاز، برق، فاضلاب، دریچه‌های خروجی هود و یا تهویه هوا را با دقت اندازه گیری کنید و بر روی نقشه علامت بزنید.
 7. ابعاد دیوار‌ها را اندازه گیری کنید : بهتر است در یک جهت (به عنوان مثال در جهت عقربه‌های ساعت) این کار را انجام دهید که رسم آن برای شما آسان‌تر شود. می‌توانید دیوار‌ها را شماره گذاری کنید تا برای پیدا کردن مجدد آن‌ها با مشکل مواجه نشوید.
 8. در این مرحله توصیه می‌شود که کلیه اندازه گیری‌ها را 2 بار انجام دهید تا از به وجود آمدن هر گونه خطای احتمالی در این مرحله جلوگیری شود .
 9. اندازه گیری‌های عمودی را انجام دهید : اندازه گیری‌های عمودی ، یعنی اندازه گیری‌های کف تا آستانه ی پنجره ها، از آستانه ی پنجره‌ها تا بالای پنجره و از بالای پنجره تا سقف را ثبت کنید. به اندازه گیری یک نقطه اکتفا نکنید ؛ در هر پنجره اندازه گیری را در حداقل 3 نقطه تکرار نمایید.
 10. نکته ی دیگر ، برنامه ی شما برای اجرای سقف کاذب است. در صورتی که قصد دارید در آشپزخانه سقف کاذب نصب کنید، حتما ارتفاع و عمق آن را در اندازه گیری‌های خود لحاظ نمایید.
 11. موانع و محدودیت‌ها را مشخص کنید : این قسمت نیز بیشتر در بازسازی‌ها نمود دارد .لوله ها، رادیاتورها و دریچه‌ها از محدود کننده‌های شایع در طراحی و اندازه گیری کابینت‌ها هستند. در این مرحله جای تمامی این موانع را به دقت بر روی نقشه مشخص نمایید. معمولا اکثر این محدودیت‌ها ، کابینت‌های زمینی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
 12. محل دقیق وسایل آشپزخانه را مشخص کنید : تمامی لوازم آشپزخانه مانند آبگرم کن یا پکیج، هود، یخچال، گاز، سینک یا هر تجهیز دیگری که بایستی در کابینت‌ها نصب شود را لیست کنید. تعداد کلید و پریزها همچنین شیر‌ها و مسیر‌های آب و فاضلاب مورد نیاز را به دقت شمارش و یادداشت نمایید.
 13. جانمایی و چیدمان تمامی وسایل را با توجه به اندازه های برداشت شده مشخص نمایید.

جمع بندی و مرحله پایانی

در این مرحله که تمامی اندازه‌های را مشخص کرده اید، دستگاه‌ها مورد نظر جهت نصب در آشپزخانه را بررسی نموده  اید و می دانید که به جزیره نیاز دارید یا خیر ، می‌توانید با توجه به فضایی که برای ذخیره سازی نیاز دارید ، طراحی کابینت ها را شروع کنید. ارتفاع کابینت‌های دیواری، عمق کابینت و استفاده از کابینت‌های بلند ، همه به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. نقشه ی کابینت‌ها را با توجه به سلیقه ی خود روی پلان رسم کنید. فراموش نکنید که استاندارد فاصله ی بین کابینت ها، عمق کابینت‌های زمینی و دیواری ، محدوده ی مشخصی دارد که بایستی جهت سهولت استفاده ، رعایت شود. محل اجاق گاز، سینگ و یخچال از مهم‌ترین بخش‌های طراحی کابینت است که باید سعی کنید بهترین چیدمان را داشته باشد.

هنگامی که اندازه‌ها رسم شد و پلان و طراحی مورد نظر خود را رسم نمودید ، به راحتی می‌توانید با اندازه گرفتن طول، عرض و ارتفاع کابینت ها، مجموع اندازه‌های مورد نیاز جهت سفارش را به دست آوردید.

محاسبه آنلاین قیمت کابینت آشپزخانه

وقتی تولیدکننده به شما می گوید قیمت کابینت با روکش چوب متری 5 میلیون تومان ممکن است خیلی سریع در ذهنتان محاسبه کنید که اگر حدوداً 10 متر طول کابینت داشته باشم هزینه تمام شده کابینت آشپزخانه حدود 50 میلیون تومان خواهد شد! اما این برآورد اصلاً دقیق نیست و قیمت واقعی کابینت خصوصاً کابینت سبک کلاسیک چوبی خیلی بیشتر از این مقدار خواهد شد که به تعدادی از عوامل تاثیر گذار اشاره خواهیم کرد:

اجزاء مختلف کابینت را بشناسید

قبل از هرچیز بهتر است بدانید که قسمت های مختلف کابینت اعم از کابین زمینی و دیواری، کابین ایستاده یا کمدی، ویترین، کاور یا دکور هود و همچنین کابین جزیره از نظر مدت زمان ساخت و میزان متریال مصرفی با یکدیگر متفاوت هستند به همین خاطر در زمان محاسبه قیمت کابینت ضرایب قیمتی خاصی برای هر یک از این موارد در نظر گرفته می شود. به استثنای هزینه خرید مواد اولیه و دستمزد هزینه های جانبی دیگری هم وجود دارند که شاید خیلی به چشم نیایند اما تاثیر زیادی در قیمت کابینت می گذارند.

 • هزینه حمل و نصب

این مبلغ غالباً بین 10 تا 15 درصد کل مبلغ قرارداد است که به قیمت کابینت آشپزخانه اضافه می شود و شامل هزینه های بسته بندی، ارسال و نصب می شود.

 • هزینه خرید دستگیره، اکسسوری و صفحه کابینت

عرفاً هزینه خرید اقلامی مانند ریل، لولا و جک با تولیدکننده می باشد و هزینه هایی مثل خرید دستگیره و اکسسوری (سوپرمارکت و …) و صفحه کابینت با قیمت طراحی کابینت محاسبه نمی شوند و بر عهده کارفرما خواهد بود.


بیشتر مطالعه کنید

محاسبه آنلاین قیمت کابینت

محاسبه آنلاین قیمت کابینت کمدی

کابینت ایستاده یا کمدی به قسمتی از کابینت آشپزخانه گفته می شود که ارتفاع آن از کف زمین تا نزدیکی سقف است. همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید تمامی قسمت ها این کابینت حتی بخش هایی که فر و ماکروفر قرار دارد به عنوان کابینت ایستاده یا کمدی محاسبه می شود و ضریبی معادل 3 برابر کابینت زمینی (%180) برای آن استفاده خواهد شد.

چرا کابینت کمدی 3 برابر کابین زمینی محاسبه می شود؟

طبق تجربه و عرفی که از طرف اتحادیه تعیین شده، بدلیل اینکه تولید یک متر طول کابینت ایستاده حدوداً 3 برابر کابینت زمینی زمان و متریال نیاز دارد، این ضریب برای محاسبه قیمت کابینت در نظر گرفته می شود.

نحوه محاسبه هزینه کابینت جزیره یا کانتر

کابینت جزیره ای ایده جدیدی در حوزه طراحی دکوراسیون و محیط آشپزخانه بود که اولین بار توسط یک شرکت ایتالیایی ارائه شد و بعد از مدت کوتاهی بدلیل کاربردی بودن و زیبایی خاصی که به فضای آشپزخانه می داد به یکی از اجزاء مهم کابینت آشپزخانه مخصوصاً سبک کلاسیک تبدیل شد. جزیره کابینت کلاسیک در مرکز آشپزخانه قرار می گیرد تا هم فضایی برای سرو غذا فراهم شود و هم از کابینت قسمت پایین آن برای نگهداری وسایل آشپزخانه استفاده شود. ضمن اینکه گاهی اوقات و بنا به شرایط محیطی می توان سینک ظرفشویی را در کابینت جزیره تعبیه کرد که باعث استفاده بهینه از فضا و زیبایی بیشتر محیط آشپزخانه می شود. همانگونه که اشاره شد قیمت کابین جزیره با ضریب % 120 یعنی دو برابر کابین زمینی محاسبه می شود.

کابینت متری 5 میلیون تومان یعنی چی؟

قبل از پاسخ به این سوال لازم است تعریف دقیقی از یک متر کابینت داشته باشیم. وقتی ما به عنوان تولید کننده به شما لیست قیمت ارائه می کنیم و می گوییم برای مثال قیمت کابینت متری 5 میلیون تومان یعنی یک متر کابین زمینی به همراه یک متر کابین دیواری و متعلقات که شامل ریل و لولا و جک می شود 5 میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت که در این قیمت ها معمولاً هزینه دستگیره، اکسسوری و صفحه کابینت و لایتینگ یا نورپردازی محاسبه نمی شود.

چرا از ضرایب برای محاسبه متراژ کابینت استفاده می کنیم؟

پاسخ : بدلیل اینکه متریالی که برای ساخت کابین زمینی استفاده می شود بسیار کمتر از کابین کمدی یا ایستاده است طبق عرف بازار برای هر بخش از ضریب استفاده می کنیم و این ضریب بر اساس مقایسه بخش های مختلف کابینت با کابین زمینی تعیین می شود (در واقع معیار ما کابین زمینی است) برای مثال ضریب کابینت زمینی %60 و کابین کمدی %180 درصد است پس قیمت یک متر از هر کدام از این کابینت ها به صورت زیر محاسبه می شود:

  3/000/000= 5/000/000*0.6*1= کابین زمینی

9/000/000= 5/000/000*1.8*1= کابین کمدی

پس قیمت یک متر کابین کمدی 3 برابر یک متر کابین زمینی می باشد. در واقع متریال مصرفی برای ساخت یک متر کابینت ایستاده یا کمدی 3 برابر کابین زمینی است بنابر این قیمت آن نیز 3 برابر خواهد شد.

محاسبه آنلاین قیمت کابینت بر اساس ضرایب اتحادیه

هر یک از بخش های کابینت آشپزخانه ابعاد مشخص و استانداردی دارد. بر اساس محاسبات هر یک از این قسمت ها ضرایب قیمتی خاصی دارند که در قیمت واحد کابینت ضرب می شوند و باعث تعدیل قیمت ها می شوند (هم می تواند باعث کاهش قیمت شود و هم افزایش بستگی به نوع کابینت دارد)

 • کابین زمینی : %60
 • کابین دیواری : %40
 • ویترین دیواری : %120
 • کانتر یا جزیره : %120
 • کاور هود : %120
 • کابین کمدی یا ایستاده : %180
 • درب نما : %50

توضیحات

 • برای محاسبه آنلاین قیمت کابینت آشپزخانه کلاسیک کافیست مقادیر خواسته شده را در بخش بالا وارد نمایید.
 • قیمت ارائه شده مربوط به کابینت چوب راش گرجستان با بدنه ام دی اخ خام واناچای مالزی و رنگ پلی اورتان ترک و یراق فانتونی می باشد.
 • در صورت استفاده از یراق بلوم اتریش بجای فانتونی مبلغ 10 درصد قیمت افزایش خواهد یافت.
 • در صورت استفاده از چوب بلوط آمریکایی بجای چوب راش گرجستان مبلغ 30 درصد قیمت افزایش خواهد یافت.
 • هزینه کانتر تاپ یا صفحه کابینت، دستگیره و اکسسوری (سبد سوپر مارکت) در قیمت ها لحاظ نگردیده است.
 • هزینه ارسال و نصب در تهران 10 درصد مجموع قرارداد می باشد.

توضیحات

 • برای محاسبه آنلاین قیمت کابینت ام دی اف سبک مدرن کافیست مقادیر خواسته شده را در بخش بالا وارد نمایید.
 • لیست قیمت ارائه شده مختص کابینت ام دی اف ملامینه گرید A بوده و در صورت انتخاب ام دی اف هایگلاس ترک (AGT) قیمت تمام شده حدود 40 درصد افزایش خواهد یافت.
 • در صورت استفاده از یراق بلوم اتریش بجای فانتونی مبلغ 10 درصد قیمت افزایش خواهد یافت.
 • هزینه صفحه کابینت، دستگیره و اکسسوری در قیمت ها لحاظ نگردیده است.
 • هزینه ارسال و نصب در تهران 10 درصد مجموع قرارداد می باشد.

نحوه قیمت گذاری کابینت

در این پیج با نحوه قیمت گذاری کابینت آشپزخانه و عوامل موثری که در تعیین قیمت هر متر کابینت کلاسیک دخیل هستند خواهیم پرداخت. برای اینکه اطلاعات تخصصی و مفید تری ارائه کنیم، از یکی از نجاران با تجربه گروه معماری و طراحی دکوراسیون اُرسی کمک می گیریم تا در مورد نحوه محاسبه قیمت کابینت کلاسیک اطلاعات جامع تری ارائه کنیم. لطفاً با ما همراه باشید.

قبل ارائه توضیحات و شروع مطلب باید بدانید که قیمت کابینت آشپزخانه کلاسیک به عوامل زیادی بستگی دارد و برای تعیین قیمت هر متر کابینت کلاسیک اول باید این عوامل را خوب بشناسید و حدود قیمت هر یک از این موارد را محاسبه نمایید تا در نهایت بتوانید قیمت یک متر کابینت کلاسیک را بدست آورید.

عوامل موثر در قیمت هر متر کابینت کلاسیک

مهم ترین عواملی که در قیمت کابینت کلاسیک تاثیرگذار است عبارتند از :

 1. مقدار و نوع چوب مصرف شده در ساخت کابینت
 2. نوع صفحه روی کابینت کلاسیک
 3. نوع یراق (شامل لولا ، ریل ، دستگیره ، پایه و … می باشد)
 4. تعداد و ارتفاع ستون ها و همچنین حجم منبت کاری ها
 5. نوع روکش و رنگ مصرفی
 6. نحوه تولید (هنر دست یا با دستگاه CNC)

همه این پارامتر ها در تعیین قیمت کابینت چوبی بسیار تاثیر گذار است و در هنگام سفارش کابینت باید با در نظر گرفتن شرایط و بودجه نوع و کیفیت هر یک از این پارامتر ها را تعیین کرد.

قبل از انتخاب کابینت چوب طبیعی لازم است به وبسایت شرکت های مختلف سر بزنید و نمونه کار آنها را مورد بررسی قرار دهید. بعد از این که مطمئن شدید سبک کاری شرکت مورد نظر با سلیقه شما همخوانی دارد می توانید بصورت حضوری به نمایشگاه یا شوروم شرکت مورد نظر مراجعه کنید و ژورنال های مختلف را ورق بزنید و بهترین مدل کابینت کلاسیک را انتخاب و سفارش دهید.

نوع و مقدار چوب مصرفی

چوب طبیعی تقریباً یکی از گران قیمت ترین متریال در صنعت دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان است. چوب های موجود در بازار که بطور معمول از آنها برای ساخت کابینت کلاسیک استفاده می شود، عبارتند از : چوب راش، بلوط، ملچ، توسکا، افرا، گیلاس و گردو . گرانترین چوب ها به ترتیب، چوب گردو ، ملچ ، بلوط و راش هستند و از همه ارزانتر چوب روسی است که معمولاً برای زیرسازی و قسمت های کم اهمیت تر استفاده می شود.

صفحه کابینت

بر اساس قوانین اتحادیه و عرف بازار تهیه صفحه کابینت های معمولی به عهده تولید کننده است اما صفحه کابینت های سنگی مثل کورین و کوارتز و صفحه کابینت های تمام چوب اغلب بنا بر درخواست کارفرما و با هزینه مشتری تهیه و نصب می شود به همین خاطر در هنگام اعلام قیمت کابینت روال کار بدین صورت است که هزینه خرید صفحه کابینت یا کانتر تاپ در پیش فاکتور لحاظ نمی شود. در مجموع اگر از صفحه کابینت های عرف بازار استفاده کنید در قیمت هر متر کابینت کلاسیک سفید لحاظ می شود اما اگر قصد دارید از صفحه کابینت های خاص و لوکس تر استفاده کنید کلیه هزینه ها به عهده شما خواهد بود.

نوع یراق کابینت

بدلیل اینکه خرید یراق استاندارد تاثیر مستقیمی در طول عمر و زیبایی کابینت آشپزخانه دارد توجه به جزئیات و حتی برند این تجهیزات اهمیت بیشتری پیدا می کند. بدلیل گران قیمت بودن کابینت تمام چوب سبک کلاسیک کمتر تولید کننده ای حاضر می شود زیبایی و کیفیت کار خود را با استفاده از یراق بی کیفیت و درجه دو زیر سوال ببرد. از این رو بیشتر شرکت های تولید از برند های مطرح و خارجی برای یراق آلات کابینت کلاسیک استفاده می کنند تا کیفیت کار تضمین شود. مهم ترین یراق آلاتی که برای کابینت سبک کلاسیک استفاده می شود متعلق به شرکت های فانتئنی ایتالیا و بلوم اتریش هستند که هردو در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارند و بهترین هستند.

پرکار یا ساده بودن طراحی کابینت

بعضی از کابینت های سبک کلاسیک طراحی شلوغ تری دارند که اصطلاحاً به این مدل کابینت کلاسیک پر کار گفته می شود. در طراحی این مدل کابینت ها اغلب از درب ها برجسته و ستون و سر ستون منبت کاری شده با حجم و تعداد زیاد و گاهاً معرق استفاده می شود. کابینت کلاسیک ساده در نقطه مقابل کابینت با طراحی شلوغ قرار می گیرد. این سبک از کابینت های کلاسیک معمولاً ظاهری ساده تر و مینیمال دارند. منبت های ساده، عدم استفاده از رنگ های ترکیبی از ویژگی های این مدل از کابینت آشپزخانه است. قیمت هر متر کابینت کلاسیک با طراحی ساده از متری 5 میلیون تومان شروع می شود(برای اطلاع از قیمت دقیق تر با ما تماس بگیرید).

نوع روکش و رنگ مصرفی

استفاده از روکش در ساخت کابینت و سایر محصولات چوبی قدمت زیادی ندارد و شاید بتوان گفت در 10 سال اخیر این موضوع کاملاً در میان صنف کابینت سازان جا افتاده. انواع و اقسام مختلفی از روکش در تولید محصولات چوبی استفاده می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. روکش پی وی سی
 2. روکش لمینیت
 3. روکش چوب طبیعی
 4. روکش پلکسی یا پلی گلاس

هر یک از این روکش ها مزایا و معایب خود را دارند اما از نظر زیبایی بهترین نوع روکش، روکش چوب طبیعی است. ضمناً این روکش ها هم بر اساس نوع چوبی که از آن روکش تهیه می شود از نظر رنگ، استقامت و بافت چوب با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. محصول استفاده از روکش در صنعت کابینت آشپزخانه، کابینت روکش چوب است که بدلیل قیمت پایین تر در مقایسه با کابینت های چوبی و زیبایی خاصی که دارند جزو پر متقاضی ترین کابینت های سبک کلاسیک و نئوکلاسیک است. قیمت هر متر کابینت کلاسیک با روکش چوب طبیعی حدود 4 تا 5 میلیون تومان است. البته این عدد صرفاً جهت برآورد قیمت حدودی ارائه شده و ممکن است در پروژه های مختلف متغیر باشد.

منبع : wrenkitchens | cliqstudios.com

آخرین بروزرسانی : 1399/12/04

 

برای ثبت رای روی ستاره ها ضربه بزنید
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

جدیدترین مطالب

شرکت طراحی کابینت

معرفی بهترین شرکت طراحی کابینت در تهران

جالب است بدانید در حال حاضر بیش از 200 شرکت کوچک و بزرگ در زمینه ی طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه در تهران فعالیت دارند که تعداد زیادی از این شرکت ها تنها طراح دکوراسیون هستند و حدود % 20 درصد از آنها علاوه بر طراحی، صفر تا صد ساخت…
ادامه مطلب
اکسسوری کابینت چیست؟

اکسسوری کابینت چیست؟

حتماً شما هم تا به حال با فضاهای غیرقابل استفاده کابینت‌ها مواجه شده اید که هم آشپزخانه شما را اشغال کرده اند و هم قابل دسترسی نیستند و عملاً کاربردی ندارند. خوشبختانه امروزه دو برند معروف بلوم اتریش و فانتونی ایتالیا اکسسوری هایی را برای کابینت تولید کرده اند که…
ادامه مطلب
کابینت کلاسیک روکش چوب

کابینت کلاسیک روکش چوب

کابینت کلاسیک روکش چوب معمولا از ام دی اف خام و روکش چوب هایی نظیر بلوط ، ملچ و یا گردو ساخته می شود . نحوه کار به این صورت است که ابتدا طرح مورد نظر مشتری را بر روی ام دی اف خام بصورت دستی یا با ماشین آلات…
ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *