محاسبه آنلاین قیمت کابینت

محاسبه آنلاین قیمت و متراژ کابینت و کمد دیواری

امروزه آشپزخانه به یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی تبدیل شده و متخصصین طراحی دکوراسیون همواره سعی می‌کنند بهترین و کاربردی‌ترین چیدمان را برای این بخش از خانه در نظر بگیرند تا علاوه بر استفاده ی بهینه از فضای آشپزخانه، حداکثر کارایی و زیبایی را نیز تامین کنند. اما هزینه تمام شده همواره جزو دغدغه های اصلی مردم است بطوریکه بسیاری از مشتریان تمایل دارند که از نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه توسط یک شرکت طراحی کابینت اطلاع پیدا کنند تا براحتی بتوانند قیمت تمام شده کابینت را برآورد نموده و بهترین گزینه را انتخاب نمایند. در این پیج بصورت کاملاً اصولی و ساده به آموزش محاسبه قیمت کابینت خواهیم پرداخت. مهم ترین پیش نیاز اینکار آشنایی با قسمت های مختلف کابینت است چرا که بخش های مختلف کابینت قیمت های متفاوتی دارند و شناخت آنها می تواند در تخمین قیمت تمام شده کابینت به شما کمک نماید. اگر بدنبال نرم افزار خاصی در این زمینه هستید و یا تمایل دارید با استفاده از ابزار های محاسبه آنلاین قیمت کابینت این کار را انجام دهید این پیج را تا پایان مطالعه بفرمایید.

مراحل برداشت اندازه کابینت آشپزخانه

  • پلان و نقشه کف آشپزخانه را تهیه کنید.
  • مشخص کردن جنس کابینت مورد نظر جهت نصب ؛ مثلا در نصب کابینت‌ آشپزخانه تمام چوب کلاسیک ، فضاهایی برای ستون‌ها و تزئینات در نظر گرفته می‌شود که باید این امر را لحاظ کنید.
  • مشخص کردن محل تاسیسات و لوله‌های آب، فاضلاب، گاز ، هود و…
  • مشخص کردن دستگاه هایی که نیاز است در آشپزخانه نصب شوند ؛ مانند فر، ماکروفر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، دستگاه تصفیه آب و . ..
  • مشخص کردن محدودیت‌های فضا در آشپزخانه مانند ارتفاع سقف یا محل ستون ها و …
  • درنظر گرفتن نیاز و سلیقه مشتری ؛ به عنوان مثال نیاز به ویترین، نیاز به نصب جزیره یا 

آیا می‌توانیم به تنهایی اندازه گیری کابینت را انجام دهیم؟

با توجه به نکات بسیار زیادی که در اندازه گیری کابینت بایستی مورد توجه قرار گیرد، توصیه می‌شود اندازه گیر