هزینه طراحی کابینت

طراحی کابینت یکی از مهم ترین قسمت های عملیاتی اجرای کابینت آشپزخانه است. به این دلیل که تولید کابینت آشپزخانه بر اساس اندازه های برداشت شده از پروژه صورت می گیرد. پس اگر این اندازه ها دقیق نباشند یا محدودیت های موجود در فضا هنگام اندازه برداری در نظر گرفته نشوند حتماً در هنگام نصب کابینت به مشکل خواهید خورد. در خوشبینانه ترین حالت در صورت دقیق نبودن اندازه ها روند پروژه به کندی پیش خواهد رفت و زمان بیشتری برای اصلاح اندازه ها و نصب کابینت نیاز خواهید داشت. پس لطفاً به مبلغی که به عنوان هزینه طراحی کابینت آشپزخانه پرداخت می کنید توجه نکنید چراکه یک طراحی بروز و تخصصی کار شما را به عنوان کارفرما در انتقال و تفهیم نیازها به تولید کننده کابینت آسان می نماید.

هزینه طراحی کابینت آشپزخانه چقدره؟

این سوال خیلی عمومی و کلی است و برای پاسخ به آن نیاز است تا جزئیات بیشتری از پروژه وجود داشته باشد. مهم ترین موضوعی که در بحث هزینه و قیمت طراحی کابینت حائز اهمیت است سبک کابینت است. مطمئناً هزینه طراحی کابینت آشپزخانه مدرن و ساده کمتر از کابینت های سبک کلاسیک خواهد شد. دلیل این موضوع به پرداختن به جزئیات بیشتر در سبک های کلاسیک و چوبی بر می گردد. اگر فرض کنیم طراحی یک واحد کابینت آشپزخانه مدرن دو روز زمان احتیاج داشته باشد برای طراحی کابینت کلاسیک حداقل به 4 تا 5 روز زمان نیاز خواهید داشت.

معرفی 3 عامل تاثیر گذار در قیمت طراحی کابینت

 1. اولین و مهم ترین عامل انتخاب سبک کابینت است : هرچه مدل کابینت ساده تر باشد و جزئیات کمتری داشته باشد زمان کمتری برای انجام طراحی خواهد برد. قطعاً هزینه های اجرایی و طراحی کابینت روکش چوب ساده کمتر از کابینت تمام چوب کلاسیک خواهد شد.
 2. عامل بعدی حجم پروژه است : هرچه حجم کار بالاتر باشد زمان و تخصص بیشتری برای برداشت دقیق اندازه ها و همچنین طراحی و رندرگیری نیاز است.
 3. کیفیت در طراحی همیشه حرف اول را می زند! هرچه طراحی تخصصی تر و با کیفیت بالاتر انجام شود احتیاج به دانش فنی بالاتر و سخت افزار های پیشرفته دارد در نتیجه هزینه طراحی کابینت با افزایش کیفیت بالا خواهد رفت.

آیا کابینت کلاسیک الزاماً شلوغ طراحی می شود؟

خیلی از افراد فکر می کنند کابینت کلاسیک ، کابینتی است که پر از منبت و برجستگی است اما واقعیت این است که تعداد ستون ها و سرستون های منبت کاری شده و سبک درب های کابینت کاملا مطابق با سلیقه مشتری خواهد بود. بنابر این می توانید در هنگام انتخاب کابینت سبک کلاسیک در مورد تمامی این جزئیات شخصاً تصمیم گیری نمائید.

 1. هزینه طراحی کابینت مدرن چگونه محاسبه می شود؟
 2. هزینه طراحی کابینت آشپزخانه به چه عواملی بستگی دارد؟
 3. هزینه طراحی کابینت کلاسیک بیشتره یا مدرن؟
 4. هزینه طراحی کابینت چوبی چقدره؟
 5. قیمت طراحی کابینت آشپزخانه چنده؟
 6. قیمت طراحی کابینت و اجرای آن به چه صورت است؟
 7. قیمت طراحی کابینت کلاسیک وابسته به چه پارامترهایی است؟
 8. قیمت طراحی کابینت آشپزخانه مدرن چقدره؟

منبع : nextluxury.com

آخرین بروزرسانی : 1399/08/20

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *